Robert Volmer - Independance - Verkocht

Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!
Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!Robert Volmer - Independance kopen? Bied vanaf 250!
  • Robert Volmer (1951)
Jaartal1996
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
Lijst103 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Robert Volmer uit 1996

Formaat: 100 x 100 cm
Formaat inclusief lijst: 103 x 103 cm

Gesigneerd en gelijst

Robert Volmer (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Conberg

27 verkochte items
103 cm
103 cm
100 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2022 om 10:25
Eindtijd:19-09-2022 om 14:40
D-Art
18 sep. / 09:09
€ 220