Ad Verstijnen - Indianen - Verkocht

Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!
Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!Ad Verstijnen - Indianen kopen? Bied vanaf 15!
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage78/195

De kunstenaar omschrijft zijn werk met de volgende woorden:

Altijd de andere kant op. Slingeren, vol plezier, heen en weer tussen fantasie en werkelijkheid. Het optimisme schuifelt mij naar voren in een avontuur van creativiteit, waarbij verworvenheden zoveel mogelijk worden vermeden.
Meestal ga ik uit van niets. Soms staat een kindertekening dan weer een oldtimer of een vorm van activiteit centraal. Ik wil grensverleggende waarden aftasten, opvallend werk maken, zodanig dat ik vooral de verwondering en aandacht van mezelf tref.
Wat ik doe heeft geen enkel houvast. Is het de zin van de onzin? Het werk wordt in ieder geval zinvol als het binnen mijn slingeren past. Het zal een heldere uitstraling, een heftige dynamiek, felle kleuren en een soort ruimtelijkheid moeten weergeven
Altijd met alle intentie bezig zijn en toch weer afstand nemen. De worsteling zal blijven?

Ad Verstijnen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  WalterLeendertse
FA. (4)

Lid sinds 2019
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
34 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-10-2022 om 08:25
Eindtijd:15-10-2022 om 22:33
Biedingen (2)
LucasS
15 okt. / 22:27
€ 20
bornrif
09 okt. / 13:34
€ 15