Indische Bloemenvaas

  • Jorg Reme (1941)
Olieverf op doek, 1990, 80cm hoog 45 cm breed, gesigneerd

Vele reizen naar Zuid-Amerika en India zorgen voor nieuwe impulsen. Kunstenaar-reiziger Remé gebruikt tropische plantenvormen om de kracht van zijn figuren te versterken en vanuit India sluipen meditatieve invloeden zijn kunstwerken binnen. Ook fantasiedieren beginnen een plaats in zijn werk in te nemen. Zelf zegt hij vooraf nooit betekenissen toe te dichten aan zijn beeldtaal, ook al blijken die er achteraf wel degelijk in te zitten. En hij waarschuwt de beschouwers van zijn werk er voor te waken dat ze niet alles willen begrijpen. "Op het moment dat er niks meer te ontdekken valt, is het niet meer interessant. Dan is het saai."

Jorg Reme (1941)

DuitsDuitsNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  stroom

Lid sinds 2010
0 verkochte items
Starttijd:03-09-2010 om 10:51
Eindtijd:24-09-2010 om 10:51
Openingsbod € 950
ObjectlocatieNederland