Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd - Verkocht

Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 200,00

Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Raphael Rosenberger - Indrukwekkend 19e Eeuws portret van adellijke dame - gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Raphael Rosenberger (1846-1908)
Jaartal1873
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Raphael Rosenberger (* 20 - Juni 1846 in Wien † 14 Januar 1908 Wien) war ein österreichischer Maler, der vor allem für seine Genremalerei und seine Portraets bekannt ist.

    Raphael Rosenberger war ein Sohn des Heiligenbildmalers Johan Rosenberger. Er trat bereits mit 14 Jahren in die Wiener Kunstakademie ein. 1866 wurde ihm ein Reisestipendium gewährt, das ihm erlaubte, drei Jahre lang in Rom Kunst zu studieren. Nach seiner Rückkehr nach Wien teilte er für kurze Zeit die Wohnung mit dem Malerkollegen Emil Schindler und dessen Ehefrau Anna Sofie geborene Bergen.

enig verfverlies aan de randen. In prachtige rijk geornamenteerde 19e eeuwse lijst.

Raphael Rosenberger (1846-1908)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

2993 verkochte items
70 cm
85 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:27-05-2019 om 14:36
Eindtijd:09-06-2019 om 22:26
Biedingen (19)
Katrien62
09 jun. / 22:19
€ 200
Puspitasar1
09 jun. / 22:16
€ 190
Katrien62
09 jun. / 22:15
€ 180
Puspitasar1
09 jun. / 22:15
€ 175
Katrien62
09 jun. / 22:10
€ 165
DirckHals
09 jun. / 22:10
€ 155
kiwi01
09 jun. / 22:10
€ 151
kiwi01
09 jun. / 22:09
€ 135
DirckHals
09 jun. / 22:09
€ 125
kiwi01
03 jun. / 17:47
€ 95
Puspitasar1
31 mei / 10:31
€ 85
DirckHals
30 mei / 16:16
€ 75
Jan28
30 mei / 16:16
€ 75
DirckHals
30 mei / 16:15
€ 50
Jan28
30 mei / 16:15
€ 45
DirckHals
29 mei / 17:17
€ 25
Martijngijze
29 mei / 17:17
€ 20
DirckHals
28 mei / 17:49
€ 15
tkeuning
27 mei / 17:11
€ 10