Ine Lamers.

Ine Lamers.  kopen? Bied vanaf 1!

Ine Lamers.

Fotografie

Verkoopprijs: € 13,00

Ine Lamers.  kopen? Bied vanaf 1!Ine Lamers.  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2455 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ine Lamers (1954)
TypeFotografie

Kunstenares; Ine Lamers

Techniek; Foto

maten; 65 x 50 cm

gesigneerd en genummerd op de achterkant.

Uitgegeven door Museum Boijmans van Beunigen Rotterdam.

Kleine beschadiging. Echter niet te zien als de foto ingelijst is.

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:31-10-2014 om 14:34
Eindtijd:07-11-2014 om 14:34

Biedingen (5):

Zonsuus
7 nov. / 07:00
€ 13
13131
6 nov. / 08:52
€ 11
Zonsuus
3 nov. / 08:27
€ 9
13131
3 nov. / 08:27
€ 9
Zonsuus
2 nov. / 18:55
€ 1