Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) - Verkocht

Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!
Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!Inge Suijkerbuijk: Zeefdruk, Vondst (1998) kopen? Bied vanaf 25!
  • Inge Suijkerbuijk (1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een 3-tal originele zeefdrukken (nr3 van 6) met potloodhandtekening van Inge Suijkerbuijk uit de serie 'Vondst', 1998.

- Vondst I
- Vondst II
- Vondst IV

De zeefdrukken zijn allemaal in perfecte conditie en professioneel ingelijst. De afmetingen van alle 3 de werken is:

- H: 30cm & B: 18cm
- Inclusief lijst: H:42,5 cm & B: 30 cm

De zeefdrukken worden als set van 3 verkocht

Inge Suijkerbuijk (1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  marco_schoenmaker

1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-05-2015 om 21:15
Eindtijd:19-05-2015 om 21:15
Biedingen (2)
admiro
17 mei / 12:29
€ 30
pinkie46
16 mei / 19:41
€ 25