Ingeborg Oderwald - Ets, Met pet - Verkocht

Ingeborg Oderwald - Ets, Met pet kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ingeborg Oderwald - Ets, Met pet kopen? Bied vanaf 1!Ingeborg Oderwald - Ets, Met pet kopen? Bied vanaf 1!Ingeborg Oderwald - Ets, Met pet kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (521)
  • Ingeborg Oderwald (1932)
Jaartal1978
TechniekEts
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen beeld (h x b): 25 x 20,5 cm

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten wordena niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 en 17.15 uur.

Er zijn in de linker- en rechterbovenhoek van het blad resten van tape te zien.

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 09:51
Eindtijd:14-03-2020 om 19:23
Biedingen (3)
bartholdus
14 mrt. / 18:22
€ 5
snarfje
14 mrt. / 12:10
€ 3
nelleke1958
04 mrt. / 13:05
€ 1