Niet of onleesbaar gesigneerd - Ingekleurde ets

Ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 1!

Ingekleurde ets

Verkoopprijs: € 5,00

Ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 1!Ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 1!Ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 1!Ingekleurde ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ARTFI

58 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Onleesbaar gesigneerd

Ets, formaat 25 x 25 cm, ingekleurd

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:07-11-2015 om 15:32
Eindtijd:16-11-2015 om 21:32

Biedingen (3):

Gnav
16 nov. / 18:17
€ 5
atvwankum
16 nov. / 18:17
€ 3
Gnav
10 nov. / 22:39
€ 1