Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool - Verkocht

Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!Floris Jespers - Ingelijste ets: Clown met viool kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (359)
  • Floris Jespers (1889-1965)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.5 cm x 20 cm (h x b)
Lijst51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Ingelijste ets van Floris Jespers. Titel: Clown met viool. Nummer: 8/100. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Links onderaan is het in de druk gesigneerd. Afmetingen incl. lijst: H51 x b33cm. Afmetingen voorstelling: H26.5 x b20 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzending:
Het werk kan  worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook met een koerier worden verzonden. De kosten voor Nederland zijn 48,50 euro. De kosten voor België zijn 88,50 euro.

De voorstelling is in goede staat. De passepartout is vergeeld.

Floris Jespers (1889-1965)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5370 verkochte items
33 cm
51 cm
20 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 21:16
Eindtijd:20-04-2020 om 12:28
Matth
19 apr. / 23:25
€ 180