Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!)

Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!
Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!Cornelis Brandenburg - Ingelijste ets: Zicht op de bollenvelden - 1920(Nette lijst!) kopen? Bied vanaf 150!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1920
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 61 cm (h x b)
Lijst60 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste kleuren ets van Cornelis Brandenburg. Zicht op de bollenvelden. Jaar: ca 1920.
 Afmetingen incl lijst: H60 x b84cm. Afmetingen  voorstelling: H39 x b61cm
Het werk is, rechts onderaan met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Cornelis Brandenburg (Wormerveer (Zaanstad) , 5 december 1883 - Amsterdam, 18 november 1954) was een Nederlandse etser, tekenaar, plateelschilder en politiek tekenaar. Cornelis Brandenburg is een van Nederlands grootste etsers van stadsgezichten en dan vooral van Amsterdam. Bij het stadsarchief van Amsterdam zijn 64 etsen van hem aanwezig.

Vanaf 1900 tot 1954 was hij werkzaam in Amsterdam. Van 1890 tot 1903 had hij een opleiding aan de Teekenschool voor Kunstambachten en de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam, hij was daar leerling van August Allebé, Antoon Derkinderen, Pieter Dupont en Georg Rueter.

Aanvankelijk was hij plateelschilder bij De Distel, en daarna tekenaar bij de chemigrafische inrichting van Schnabel in Amsterdam.

Brandenburg was lid van Arti et Amicitiae (Amsterdam).

Lichte vergeling.

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
84 cm
60 cm
61 cm
39 cm
Starttijd:08-10-2022 om 17:38
Eindtijd:16-10-2022 om 20:22
Openingsbod € 150
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland