Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto - Verkocht

Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto kopen? Bied vanaf 60!Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto kopen? Bied vanaf 60!Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto kopen? Bied vanaf 60!Theo Niermeijer - Ingelijste ferroprint Kurama Kyoto kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Theo Niermeijer (1940-2005)
Jaartal1983
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 53 cm (h x b)
Lijst58.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunica

Ferroprint van Theo Niermeijer, gesigneerd, getiteld en gedateerd  in pen en met duimafdruk. Ingelijst achter passe-partout en glas in houten lijst.
Verzending 16,50, aangetekend 18,25. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

het werk zit licht gebobbeld in de lijst, ik vind het niet storend

Theo Niermeijer (1940-2005)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
72.5 cm
58.5 cm
53 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 12:05
Eindtijd:13-03-2020 om 19:08
rens9
13 mrt. / 13:17
€ 60