Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. - Verkocht

Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!
Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!Hans Derks - Ingelijste foto, Keizersgracht Amsterdam in de winter – 32 x 48 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Derks (1938)
TypeFotografie
Jaartal1997
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
Lijst56 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Een grote ingelijste foto van de Nederlandse fotograaf Hans Derks.
    -De foto is ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat. Ingelijst door Lijstenmakerij "de Angstel" in Baambrugge.
    -Afmeting: Lijst, 56 x 69 cm. Beeld/foto, 32 x 48 cm.
    -Conditie: De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. De ingelijste foto kan NIET per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Hans Derks (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
69 cm
56 cm
48 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2022 om 00:02
Eindtijd:07-11-2022 om 19:45
Biedingen (6)
Conrad_
26 okt. / 21:16
€ 15
DJSteg
26 okt. / 21:16
€ 10
Conrad_
26 okt. / 21:16
€ 10
DJSteg
26 okt. / 21:16
€ 5
Conrad_
26 okt. / 21:16
€ 3
DJSteg
26 okt. / 16:19
€ 1