Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 - Verkocht

Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 60,00

Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!Germ de Jong - Ingelijste tekening 1925 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Germ de Jong (1886-1967)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1925
TechniekHoutskool
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 32 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtskool tekening van Germ de Jong, ro gesigneerd en gedateerd.Ingelijst achter glas.Verzending 8 euro, aangetekend 9,65. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.

het passe-partout is wat vlekkerig

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:02-01-2019 om 15:08
Eindtijd:16-01-2019 om 20:40
Biedingen (2)
EVart
16 jan. / 20:30
€ 60
reja64
16 jan. / 07:33
€ 50