Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn

Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!
Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!Ingo Leth - C5002-5, Landschap met koeien en zonneschijn kopen? Bied vanaf 25!
  • Ingo Leth (1968)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage771/1325
C5002-5, Ingo Leth, Landschap met koeien en zonneschijn, zeefdruk, rechtsonder handgesigneerd, linksonder oplage 771/1325, beeldmaat 22 x 22 cm, lijstmaat 43 x 43 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Werk is in nette staat. De lijst bevat licht oppervlaktevuil door de tijd.

Ingo Leth (1968)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
43 cm
43 cm
22 cm
22 cm
Starttijd:17-03-2022 om 12:03
Eindtijd:24-03-2022 om 21:18
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier