Ingrid Dingjan - En Route - Verkocht

Ingrid Dingjan - En Route kopen? Bied vanaf 32!

Verkoopprijs: € 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Ingrid Dingjan - En Route kopen? Bied vanaf 32!Ingrid Dingjan - En Route kopen? Bied vanaf 32!Ingrid Dingjan - En Route kopen? Bied vanaf 32!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Ingrid Dingjan (1951)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Genummerd: E/A
  • Drukgangen: 13

Dit item is verkocht voor 36,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-11-2020 om 10:54
Eindtijd:14-11-2020 om 19:43
Restaurateur
14 nov. / 19:33
€ 32