Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt en krijt, Figuren - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt en krijt, Figuren kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt en krijt, Figuren kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Inkt en krijt, Figuren kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Administratieve code:

QQKVVAT

ConditieRedelijk

Het werk is in redelijke conditie. De randen zijn licht vergeeld, met name in het linkerdeel van het beeld zitten wat (foxing) vlekjes en loopt er een streep. De randen en hoeken zijn licht beschadigd. De hoek linksboven heeft een vouw.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
61 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:17-07-2019 om 11:22
Eindtijd:28-07-2019 om 19:37
SjaantjeKolder
28 jul. / 09:56
€ 1