Corneille - Inkttekening op Japans papier, Liggend naakt - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Inkttekening op Japans papier, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Inkttekening op Japans papier, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Inkttekening op Japans papier, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Inkttekening op Japans papier, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44627 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2004
TechniekPen (Inkt)
DragerJapans Papier
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
Lijst60 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie tekening in inkt op blauw geverfd Japans papier van een liggend naakt. Linksboven met de hand gesigneerd en gedateerd.

Dit item valt onder de margeregeling

Paar stofjes achter het glas.

Het ophanghaakje is ondersteboven gemonteerd.

Dit item is verkocht voor 517,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 13:10
Eindtijd:09-07-2022 om 20:01
Biedingen (18)
Rex2205
06 jul. / 13:40
€ 450
cobraa
06 jul. / 13:40
€ 430
Rex2205
06 jul. / 13:40
€ 420
cobraa
02 jul. / 21:33
€ 400
artsy
02 jul. / 21:33
€ 380
cobraa
02 jul. / 21:31
€ 360
artsy
02 jul. / 21:31
€ 340
cobraa
30 jun. / 10:15
€ 320
Mengelpijl
28 jun. / 23:57
€ 300
ramga
28 jun. / 11:04
€ 280
artsy
27 jun. / 21:46
€ 260
cobraa
27 jun. / 21:46
€ 250
cobraa
27 jun. / 21:45
€ 130
artsy
27 jun. / 21:45
€ 120
cobraa
27 jun. / 16:27
€ 110
RVZ1
27 jun. / 16:27
€ 100
RVZ1
27 jun. / 13:04
€ 3
nelleke1958
27 jun. / 13:04
€ 1