Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller - Verkocht

Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!Intrigerende ca. 1930 gesigneerde houtskooltekening "dagdromen" van F.Schiller  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Frits Schiller (1886-1971)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Frits Schiller 1886 - 1971
Titel/Voorstelling : " dagdromen "
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : Houtskoolpen op papier
Maten : 14 x 16 cm (bladmaat / niet ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:10-02-2018 om 15:51
Eindtijd:24-02-2018 om 22:51
Biedingen (10)
ASMI
24 feb. / 20:15
€ 31
tjongstra
24 feb. / 20:15
€ 30
tjongstra
24 feb. / 20:14
€ 25
ASMI
24 feb. / 20:14
€ 20
tjongstra
24 feb. / 11:47
€ 18
haharrie
24 feb. / 11:47
€ 16
haharrie
23 feb. / 19:42
€ 7
Katten1
23 feb. / 13:05
€ 5
Antje1975
18 feb. / 11:23
€ 3
AmberD
18 feb. / 10:11
€ 1