Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Intrigerende grote Sang de Boeuf Aquarel "Man op Paard" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2004
TechniekGouache
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
FA. (112)

3029 verkochte items
50 cm
60 cm
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:07-12-2019 om 21:17
Eindtijd:21-12-2019 om 22:10
jobf
08 dec. / 22:17
€ 10