Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6

Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen8.5 cm x 11.5 cm (h x b)
Lijst27 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/6

Plaatrand 8.5x11.5 cm.
Achter passepartout en glas.
In een fraaie houten lijst.

In goede gebruikte staat.

Willem Snitker (1938-2015)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
23 cm
27 cm
11.5 cm
8.5 cm
Starttijd:24-02-2022 om 21:23
Eindtijd:28-02-2022 om 21:51
Openingsbod€ 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland