Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Harry Prenen - zonder titel maar met lijst
Mr. Strange - De hoge gewelven II
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Set van 2 prachtige lithografieën van de hand van de wereldvermaarde, uit China afkomstige kunstenares Irene Chou (Zhou Luyun).
Beide zijn met potlood handgesigneerd.
Afmetingen ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!
Verzendkosten 11,00 euro (stevig verpakt en aangetekend verzonden)
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Starttijd | 20-7-2014 om 15:20 |
Eindtijd | 3-8-2014 om 15:20 |