Irene Joffroy - tekening - naakt - Verkocht

Irene Joffroy - tekening - naakt kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Irene Joffroy (1923-2011)
TypeTekening / Aquarel

origineel werk op papier van Irene Joffroy: Naakt, originele tekening, niet gesigneerd, uit nalatenschap van de kunstenares. Ca. 1970. Formaat incl. 32 x 39 cm

Irene Joffroy (1923-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:04-10-2016 om 10:28
Eindtijd:09-10-2016 om 10:28
11556
08 okt. / 15:24
€ 1