irene sminia*foto van shirley temple pop*

 irene sminia*foto van shirley temple pop* kopen? Bied vanaf 35!
 irene sminia*foto van shirley temple pop* kopen? Bied vanaf 35! irene sminia*foto van shirley temple pop* kopen? Bied vanaf 35! irene sminia*foto van shirley temple pop* kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  sminiart

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Irene Sminia (1945)
TypeFotografie

gedrukt op ecrukleurig flinterdun mat japans papier

met twee schepranden

genummerd en gesigneerd

A3 formaat 30 x 40 cm

foto geeft iets kleurverschil met origineel

Irene Sminia (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  sminiart

13 verkochte items
Starttijd:04-10-2017 om 12:24
Eindtijd:18-10-2017 om 12:24
Openingsbod€ 35
Objectlocatiekrommenie, Nederland