Irene Verbeek - Ets op papier - Piano - Verkocht

Irene Verbeek - Ets op papier - Piano kopen? Bied vanaf 18!

Verkoopprijs: € 15,00

Irene Verbeek - Ets op papier - Piano kopen? Bied vanaf 18!Irene Verbeek - Ets op papier - Piano kopen? Bied vanaf 18!Irene Verbeek - Ets op papier - Piano kopen? Bied vanaf 18!Irene Verbeek - Ets op papier - Piano kopen? Bied vanaf 18!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Irene Verbeek (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Irene Verbeek
Titel: Piano
Jaar: 1974
Techniek: Ets op papier
Oplage: 3/7
Afmeting (afbeelding): 11 x 16 cm
Afmeting (incl. lijst):  41 x 55 cm
Signatuur: Handgesigneerd linksonder
Staat: Redelijk goede staat

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Opmerkingen:

Een nette ets van Irene Verbeek.

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg en zal hoogstwaarschijnlijk in houden dat we de glasplaat verwijderen. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (binnen de perken van 80x60 cm) rekenen wij €7,50.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-05-2018 om 15:13
Eindtijd:08-06-2018 om 14:45
lenteman
07 jun. / 12:51
€ 15