Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81

Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!
Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!Irene Wolfferts - Irene Wolfferts – Zeefdruk – Aanpassing aan de omgeving Zebra’s - Irene /81 kopen? Bied vanaf 45!
  • Irene Wolfferts (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18/50
Werk van Irene Wolffers op Papier.

Totale afmetingen 65X 50 CM
Afbeeldingsformaat: 20 X 20 cm
Oplage: 16/50
Met potlood gesigneerd: Irene

Jaar: 1981

Irene Wolfferts (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ozogoed
FA. (1)

Lid sinds 2018
47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50 cm
65 cm
Starttijd:25-01-2023 om 16:49
Eindtijd:04-02-2023 om 19:18
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMiddelharnis,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa