Irma van de Zande, aquarel, - Verkocht

Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!Irma van de Zande, aquarel, kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Irma de Groot-van de Zande (1949)
TypeTekening / Aquarel

Zeer fraaie aquarel van Irma van de Zande

in passe-partout

afmetingen 65x50cm

conditie uitstekend

Irma de Groot-van de Zande (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:09-04-2015 om 13:11
Eindtijd:17-04-2015 om 13:21
Biedingen (10)
LDvdM
17 apr. / 13:16
€ 36
oestertje
17 apr. / 13:12
€ 31
LDvdM
17 apr. / 13:11
€ 26
oestertje
17 apr. / 13:11
€ 22
oestertje
17 apr. / 13:06
€ 13
M3
17 apr. / 13:06
€ 11
M3
17 apr. / 13:01
€ 7
martins
16 apr. / 09:54
€ 5
Visualarts
16 apr. / 09:15
€ 3
martins
14 apr. / 22:28
€ 1