Michael Tedja - Is money the measure of everything? - Verkocht

Michael Tedja - Is money the measure of everything? kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Michael Tedja (1971)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen106 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier

Michael Tedja (1971)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
168 verkochte items
70 cm
106 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 13:20
Eindtijd:15-03-2020 om 13:13
Lavieetaitreelle
14 mrt. / 13:40
€ 60