Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd - Verkocht

Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Izidro Duarte (1953)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen45 x 65 cm (h x b)
Passe-partout63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • GROTE Lithografie op geschept papier ""Mapungubwe South Africa -laundry day" gemaakt in 1980 door de bekende Zuid-Afrikaanse kunstenaar izidro Duarte (1953-). Afmetingen Litho zijn ca. 45x65cm (HxB). Met potlood gesigneerd rechtsonder. Verkeert in goede conditie. Afmetingen incl. passe partout bedragen 63 x 83cm.

    IZIDRO DUARTE was born in Ortiga Portugal. He arrived in South Africa from Mozambique in 1953.He studied art at the Witwatersrand School of Art in Johannesburg from 1959, studying under Professor Robert Bain, Phillip Botha, George Boys, Joyce Leonard, Philip Kolbe and Anna Voster.
    In 1962 and 1963 he worked as a free-lance illustrator before traveling to the UK and Europe in 1964 for three years. During this time he furthered his own art studies at the Camden Art Institute in London. Duarte returned to South Africa embarking on his present art career in 1970.
    Duarte has had solo exhibitions in Johannesburg, Durban, Lisbon, Birmingham, Amsterdam, Gaborone and Sydney. He is a member of TAM (Mozambique Artists Group) from 1989 with exhibitions in Johannesburg, Lisbon, Macau and Caracas.
    His work is represented in Johannesburg and Durban's CCMA Government Offices, Springs Municipality, SA Chamber of Mines, Ulundi Government House, University of Botswana, Reserve Bank of Botswana and the Margate Art Museum.
    Duarte works in most media and he has recently turned to sculpture.
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50

Izidro Duarte (1953)

Portugees PortugeesZuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3864 verkochte items
Alle items van deze verkoper (116)
83 cm
63 cm
65 cm
45 cm

ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd15-2-2023 om 20:59
Eindtijd26-2-2023 om 22:06
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken