Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 - Verkocht

Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!

Verkoopprijs: € 458,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!Luc Peire - Izorus: grote, handgesigneerde ets uit 1988 kopen? Bied vanaf 399!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Luc Peire (1916-1994)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40

Luc Peire, Izorus, grote handgesigneerde Ets 1988

Ets, met potlood door de kunstenaar gesigneerd en genummerd

Catalogue raisonné Curzi 73

1988

linksonder genummerd in potlood: 8/40

rechtsonder handgesigneerd in potlood

Arches papier

Formaat: 50 cm x 65.5 cm

Perfecte Staat, nooit ingekaderd geweest en altijd in donkere lade bewaard.

Verzekerde verzending met Track en trace

Luc Peire (1916-1994)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

98 verkochte items
50 cm
65.5 cm
Dit item is verkocht voor 458,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2019 om 21:47
Eindtijd:04-05-2020 om 20:35
sfinx
04 mei / 20:29
€ 399