J. Bishop, Handingekleurde gravure uit de 19de eeuw. "Turkey and 3 Curassow" - Verkocht

J. Bishop, Handingekleurde gravure uit de 19de eeuw. "Turkey and 3 Curassow" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

J. Bishop, Handingekleurde gravure uit de 19de eeuw. "Turkey and 3 Curassow" kopen? Bied vanaf 1!J. Bishop, Handingekleurde gravure uit de 19de eeuw. "Turkey and 3 Curassow" kopen? Bied vanaf 1!

J. Bishop

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • J. Bishop
TypeTekening / Aquarel

Prachtige handingekleurde (aquarel) gravure van J. Bishop. Originele antieke gravure uit de 19de eeuw.

Originele lange titel is: 1. Common Turkey, 2. Credted Curassow, 3. Galeated Curassow 4. Red Currassow

Herkomst: Blackie & Son, Glasgow Edinburgh & London

Afmeting: 24,4x15,4 Staat van het werk is redelijk (zie foto's)

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder!!

Kunstwerk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd (incl. track en trace) Werk is verzekerd bij verzending.

J. Bishop

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:04-09-2014 om 17:42
Eindtijd:11-09-2014 om 17:42
Biedingen (4)
alatne
11 sep. / 13:00
€ 7
monkeymen
11 sep. / 12:59
€ 5
alatne
11 sep. / 12:59
€ 3
monkeymen
09 sep. / 17:12
€ 1