J Collette - PORTRET MEISJE JAREN 50

J Collette - PORTRET MEISJE JAREN 50 kopen? Bied vanaf 72!

Verkoopprijs: € 72,00

J Collette - PORTRET MEISJE JAREN 50 kopen? Bied vanaf 72!J Collette - PORTRET MEISJE JAREN 50 kopen? Bied vanaf 72!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Joan Collette (1889-1958)
JOAN COLLETTE PORTRET MEISJE olieverf op paneel in de maat 20 x 40 cm in een fraai houten lijstje in de maat 25 x 46 cm niet gesigneerd voorzijde, achterzijde naam goede staat, wel wat craquelé des tijds in verf VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 72,00

Starttijd:29-01-2014 om 14:06
Eindtijd:05-02-2014 om 14:06

Biedingen (1):

johannakoopt
30 jan. / 17:38
€ 72