FA. (2)

Jaap Hartman - De dansende hofnar.

Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!
Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!Jaap Hartman - De dansende hofnar. kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

429 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Jaap Hartman (1950)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen28 cm x 12 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1850 gram
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Bronzen beeld van een dansende hofnar /harlekijn.Een nar of hofnar is de officiële grappenmaker aan het hof van een vorst of bij een rederijkerskamer. Vooral in de Middeleeuwen was de hofnar populair,
Dit zware bronzen beeld is gegoten in de gieterij Myron van Jaap Hartman.
het beeld is genummerd met 19.

Dit bronzen beeld verkeert in een zeer goede conditie.

Jaap Hartman (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

429 verkochte items
12
28
8
Starttijd:11-05-2022 om 21:32
Eindtijd:18-05-2022 om 21:09
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieVeldhoven, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland