Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970

Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!Jaap Hillenius - ets: gefragmenteerd - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. (totale oplage 20 exemplaren)
Ets van Jaap Hillenius. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Nummer: E.A. Oplage totaal 20 stuks.  Afmetingen voorstelling: H31,5 x b27 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl.

Het papier "golft" wat op de randen. Bij inlijsting valt dit volledig onder het passe-partout.

Jaap Hillenius (1934-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32)

954 verkochte items
Alle items van deze verkoper (263)
33 cm
51 cm
Starttijd:05-07-2022 om 17:13
Eindtijd:11-07-2022 om 21:40
Openingsbod € 49
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland