Jaap Hillenius, ets uit 1971

Jaap Hillenius, ets uit 1971 kopen? Bied vanaf 40!

Jaap Hillenius, ets uit 1971

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaap Hillenius, ets uit 1971.

tekst: namens de Luis. goodbye to all that.

oplage 7/75.

beeldformaat 32 x 23.8 cm

kosten verzending in NL € 8.25

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:05-08-2014 om 12:06
Eindtijd:12-08-2014 om 12:06