Jaap Hillenius - ets: violist - 1963 - Verkocht

Jaap Hillenius - ets: violist - 1963 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Jaap Hillenius - ets: violist - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - ets: violist - 1963 kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - ets: violist - 1963 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Jaap Hillenius uit 1963 (XII). Titel: Violist. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: h12x b16 cm. Afmetingen werk: H7,5 x b11 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Het werk kan voor 5 euro verzonden worden in een envelop tussen karton.

ZZETS

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:14-09-2017 om 14:56
Eindtijd:25-09-2017 om 20:56
JvB-AMD
23 sep. / 18:45
€ 45