Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets

Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!Jaap Hillenius - Landschap met ploegende boer - Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekEts
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Jaap Hillenius
Expressionistische voorstelling van een ploegende boer in een landschap
Losbladig, beeldmaat 30x37, bladmaat 38x53
Gesigneerd in potlood l.o.: 'J Hillenius'
Gedateerd in potlood r.o.: '1965'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jaap Hillenius (1934-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
37 cm
30 cm
Starttijd:31-10-2022 om 15:37
Eindtijd:11-11-2022 om 21:26
Openingsbod € 45
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa