Jaap Hillenius - Wolken in storm

Jaap Hillenius - Wolken in storm kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  henksietse60

9 verkochte items
  • Jaap Hillenius (1934-1999)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Natuurimpressie-ets van Jaap Hillenius. Beeldmaat 33 x 24,5 cm. Gesigneerd in potlood: J. Hillenius. Daarnaast in potlood: 10 exemplaren en e.a. Ophalen in Voorschoten of Nieuwegein. Verzenden in overleg.

wat verkleuring aan de randen

Starttijd:06-01-2021 om 21:41
Eindtijd:13-01-2021 om 22:48
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie