Jaap Kruijff - litho vrouwen oplage 200

Jaap Kruijff - litho vrouwen oplage 200 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Jaap Kruijff - litho vrouwen oplage 200 kopen? Bied vanaf 10!Jaap Kruijff - litho vrouwen oplage 200 kopen? Bied vanaf 10!Jaap Kruijff - litho vrouwen oplage 200 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1113 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jaap Kruijff (1917-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Los blad 40 x 30 cm, in zeer goede staat. uit 1979.

Met potlood gesigneerd, oplage 194/200.

Gerolde verzending in een brede solide koker.

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:26-04-2018 om 18:54
Eindtijd:06-05-2018 om 10:54

Biedingen (1):

Theod
6 mei / 08:56
€ 10