Jaap Nieweg - olieverf - Portret van een boerin - Verkocht

Jaap Nieweg - olieverf - Portret van een boerin kopen? Bied vanaf 395!
Jaap Nieweg - olieverf - Portret van een boerin kopen? Bied vanaf 395!Jaap Nieweg - olieverf - Portret van een boerin kopen? Bied vanaf 395!Jaap Nieweg - olieverf - Portret van een boerin kopen? Bied vanaf 395!
  • Jakob Nieweg (1877-1955)

Olieverf uit 1923 met een portret van een boerin met een bosje asters in haar hand.

Gesigneerd en gedateerd linksonder. Doekmaat 65 x 55 cm.

Ingelijst. Lijstmaat 68,5 x 58,5 cm.

Jaap Nieweg leefde van 1877 tot 1955.

Jakob Nieweg (1877-1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:18-10-2016 om 21:20
Eindtijd:02-11-2016 om 19:20
amesnir
02 nov. / 16:31
€ 395