Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull" potloodtekening 1971 gesigneerd - Verkocht

Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Jaap van de Pol 1938-2009 "man en pitbull"  potloodtekening 1971 gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Jaap van der Pol (1938-2009)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Jaap van de Pol 1939 - 2009
Titel/Voorstelling: "man en hond "
Datering: 1971
Medium /Techniek : potlood op papier
Maten : 65 x 50 cm (papier)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-07-2016 om 15:51
Eindtijd:13-08-2016 om 21:51
Biedingen (5)
darius
09 aug. / 19:42
€ 25
jpmr5503
09 aug. / 19:42
€ 25
darius
31 jul. / 13:57
€ 15
jpmr5503
31 jul. / 13:57
€ 15
darius
30 jul. / 20:01
€ 1