Jaap Veldheer, Gezicht op Noord Hollandse stad, Ets - Verkocht

Jaap Veldheer, Gezicht op Noord Hollandse stad, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Jaap Veldheer, Gezicht op Noord Hollandse stad, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jaap Veldheer, Gezicht op Noord Hollandse stad, Ets kopen? Bied vanaf 1!Jaap Veldheer, Gezicht op Noord Hollandse stad, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Jaap Veldheer (1866-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Jaap Veldheer

Gezicht op een Noord-Hollandse stad, waarschijnlijk Alkmaar

Ets onder passepartout, beeldmaat 22x28,5, p.p.maat 37x42

Gesigneerd in potlood r.o. 'J.G.Veldheer'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:23-02-2017 om 16:11
Eindtijd:04-03-2017 om 12:16
Biedingen (2)
KunstkamerZuidoost
04 mrt. / 12:10
€ 3
reja64
04 mrt. / 11:29
€ 1