Jac Boonen - Dorpstraat

Jac Boonen - Dorpstraat kopen? Bied vanaf 25!
Jac Boonen - Dorpstraat kopen? Bied vanaf 25!Jac Boonen - Dorpstraat kopen? Bied vanaf 25!
  • Jac Boonen (1911)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van Jac Boonen (1911). Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Jac Boonen (1911)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
37 cm
49 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:03
Eindtijd:02-10-2022 om 11:00
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland