Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam - Verkocht

Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!Jac de beer Drie houtdrukken Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Goedgeluk
FA. (8)

182 verkochte items
  • Jac. de Beer (1888-1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Jac de Beer

Drie houtdrukken op zeer dun papier

Niet ingelijst

Gesigneerd

Paleis voor Volksvlijt 18 x 27 cm

Westertoren 20 x 28 cm

Zuiderkerk 20 x 28 cm

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:17-07-2015 om 00:00
Eindtijd:24-07-2015 om 00:00
a123
18 jul. / 11:39
€ 10