Jac. Doeser, aquarel (met wit gehoogd), vaas met bloemen - Verkocht

Jac. Doeser, aquarel (met wit gehoogd), vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!
Jac. Doeser, aquarel (met wit gehoogd), vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!Jac. Doeser, aquarel (met wit gehoogd), vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!Jac. Doeser, aquarel (met wit gehoogd), vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 300!
  • Jacobus Doeser (1884-1970)
TypeTekening / Aquarel

Kundige en aantrekkelijke aquarel (hier en daar met wit gehoogd), handgesigneerd, jaartal onbekend. Afmeting: 64 x 49 cm.

Af te halen te Hoofddorp (mooi ingelijst), verzenden is mogelijk zonder lijst.

Dit item is verkocht voor 300,00
Starttijd:09-06-2015 om 21:35
Eindtijd:23-06-2015 om 21:35
gaia
23 jun. / 18:53
€ 300