Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kundige en aantrekkelijke aquarel (hier en daar met wit gehoogd), handgesigneerd, jaartal onbekend. Afmeting: 64 x 49 cm.
Af te halen te Hoofddorp (mooi ingelijst), verzenden is mogelijk zonder lijst.
Starttijd | 9-6-2015 om 21:35 |
Eindtijd | 23-6-2015 om 21:35 |