Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel'

Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!
Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

597 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jac Gijzen (1956)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Op unieke wijze met de hand bewerkte litho van Jac Gijzen.

Interessante compositie, door de kunstenaar met potlood gesigneerd.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Jac Gijzen (1956)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

597 verkochte items
22 cm
30 cm

Starttijd:22-07-2021 om 15:54
Eindtijd:01-08-2021 om 21:27
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland