Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk

Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!
Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!
  • Jac Gijzen (1956)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
Lijst44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtig materie-achtig olieverf op doek van de hand van Jac Gijzen. Mooie compositie!

Door subtiel gebruik te maken van zijn materiaal, weet Jac Gijzen telkens een spannend kleurenspel op het doek te krijgen. Onderliggende verflagen worden zichtbaar door minimale bewegingen aan de oppervlakte. Het werk is zeer pasteus geschilderd, lekker dik in de verf dus.

Werk van Jan Gijzen bevindt zich o.a. in de collectie van het Noord-Brabants museum.

Jac Gijzen (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
44 cm
44 cm
40 cm
40 cm
Starttijd:08-02-2022 om 16:09
Eindtijd:20-02-2022 om 21:39
Openingsbod € 325
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland