Jack Learoy - Ramblas Aeroport - getekende lithographie

Jack Learoy - Ramblas Aeroport - getekende lithographie kopen? Bied vanaf 50!
Jack Learoy - Ramblas Aeroport - getekende lithographie kopen? Bied vanaf 50!Jack Learoy - Ramblas Aeroport - getekende lithographie kopen? Bied vanaf 50!Jack Learoy - Ramblas Aeroport - getekende lithographie kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  thefactory

2 verkochte items
  • Jaak De Koninck (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Wij verkopen een mooie litho van Jack Learoy (Jaak De Koninck). Het stuk is Ramblas Aeroport genaamd. Het stuk is in potlood getekend door de kunstenaar en genummerd 115/125. Afmeting 34cm x 56cm. Het stuk is in goed staat en uit de kader genomen en komt niet ingelijst. Achteraan kleefband langs de randen.

Starttijd:01-11-2016 om 07:29
Eindtijd:08-11-2016 om 07:29
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland