Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk)

Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 375!
Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 375!Jack Liemburg - 'Voor altijd jou' , kapitaal werk(het perfecte liefdesgeschenk) kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Jack Liemburg (1967)
Jaartal2018
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kapitaal schilderij op 3-D doek van Jack Liemburg, 'Voor altijd jou'
Het perfecte liefdes geschenk!
Afmeting: 150 x 100 cm
In verband met grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 37,- in Nederland (muv de eilanden), naar België via koerier
Prijs is inclusief 21% BTW

Jack Liemburg (1967)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (22)

567 verkochte items
150 cm
100 cm
Starttijd:28-07-2022 om 07:41
Eindtijd:06-08-2022 om 21:42
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier