Jack Poell - monoprint 1989

Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!

Jack Poell - monoprint 1989

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 75,00

Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!Jack Poell - monoprint 1989 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  bdmaastricht

4 verkochte items
  • Jack Poell (1948)
TypeTekening / Aquarel

Gesigneerd 1989 met vermelding monoprint (dus daar is er maar 1 van).
Houten lijst, 105 x71cm. Het werk is 67x47cm.

Af te halen bij Kapsalon Paul Jaspers in Maastricht.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:21-07-2017 om 08:49
Eindtijd:29-07-2017 om 16:49

Biedingen (1):

EM_007
29 jul. / 09:31
€ 75