Jack Vettriano - Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295

Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!
Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!
  • Jack Vettriano (1951)

Prachtig werk van Jack Vettriano, ingelijst, conditie zeer goed.

Afmeting: 68x83 cm..

Starttijd13-7-2017 om 12:51
Eindtijd20-7-2017 om 12:51
Openingsbod € 750
ObjectlocatieHeiloo,  Nederland