Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295

Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!
Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!Jack Vettriano/ Drifters/ limited edition/ 290-295 kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  Bernardi60

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jack Vettriano (1951)

Prachtig werk van Jack Vettriano, ingelijst, conditie zeer goed.

Afmeting: 68x83 cm..

Jack Vettriano (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bernardi60

Lid sinds 2017
verkochte items
Starttijd:13-07-2017 om 12:51
Eindtijd:20-07-2017 om 12:51
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieHeiloo, Nederland